Scuba Discovery – Odkryj nurkowanie

Nie musisz zapisywać się na cały kurs nurkowania aby przekonać się że ten sport jest właśnie dla Ciebie. Przystąp do programu Scuba Discovery i zrób swój pierwszy krok do podwodnego świata.

Program Scuba Discovery zwany potocznie „intro” jest kursem wprowadzającym. Nie musisz go odbywać aby przystąpić do kursu podstawowego OWD. Jest on swoistym wstępem dla osób, które nie są zdecydowane na cały kurs lub mają pewne obawy przed pierwszym zanurzeniem. W trakcie Scuba Discovery pokażemy Ci że oddychanie pod wodą to nic strasznego, a przebywanie w stanie nieważkości jest wspaniałym przeżyciem.

Podczas programu Scuba Discovery:

  • omówimy podstawowe zagadnienia związane z nurkowaniem
  • poznasz pełny sprzęt płetwonurka i nauczysz się go obsługiwać
  • zanurkujesz w bezpiecznych warunkach pod opieką doświadczonego instruktora

Aby przystąpić do kursu musisz:

  • mieć ukończone 18 lat lub 10 lat i zgodę rodziców
  • posiadać podstawowe umiejętności pływackie i 2-3h wolnego czasu

W trakcie kursu zdobędziesz umiejętności, które przyśpieszą Twoją naukę podczas kursu nurkowania OWD. Nauczysz się obsługiwać sprzęt i oddychać pod wodą. 

Po ukończonym kursie na życzenie i za dodatkową opłatą wystawiamy certyfikat Scuba Discovery. Z tym dokumentem nie jesteś jeszcze samodzielnym płetwonurkiem, ale możesz swobodnie nurkować pod opieką instruktora lub divemastera.

Cena – 250zł (jeśli przystąpisz do kursu OWD intro będzie gratis)

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/kagyu/domains/dubdivers.pl/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399